Kdo jsme

Čím se zabýváme:

PRODEJ,SERVIS,POJIŠTĚNÍ,VÝKUP – ojetých vozidel. Nabízíme prodej automobilů všech značek, komisní prodej, výkup za hotové, protiúčet, ocenění vašeho vozu, zákonné i havarijní pojištění. Zajistíme financování Vámi vybraného vozu prostřednictvím leasingu nebo úvěru.
Rodinná firma vznikla v roce 1999, původně jako Autobazar DuoCar OSVČ na pronajatém pozemku u ulice Okružní v Českých Budějovicích. Postupem času se změnila na právní obchodní společnost s ručením omezeným, která investovala do vlastního zázemí, pozemku, budov a know how, které nadále rozšiřuje. Mimo jiné plánuje také do budoucna rozšíření na servisní středisko za účelem poskytnout zákazníkovi kompletní servis v oboru nákupu, prodeje, poradenství, oprav a administrativy všech ojetých osobních, užitkových a nákladních vozidel.

Garantem naší profesionality a solidního obchodování je fakt že od roku 1999 do dnes není registrován ani jeden soudní či mimosoudní spor, a pouze několik jednotlivých zdárně vyřešených drobných reklamací.

Komentáře nejsou povoleny.